Gökhan Gönül: Suriye'nin İdlip şehrindeki hain saldırı için konuşan Gökhan, "Konuşmalarıma İdlip'te hain, kalleş saldırıda Allah'tan rahmet diliyorum. yakınlarına, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Futbol bir eğlence sektörü, bu maçı inanın bana içeride birçok arkadaşa oynamak zülum geldi. Herkes çok üzgün.Takım olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen tecrübeli futbolcu,"İşimizi yapmak zorundayız, çıkıp herkes elinden geleni yaptı.Bir sürü pozisyona girip atamama, sonrasında gol yeme hastalığımız devam etti. Galip geldik ama mutluyuz diyemeyeceğim. Tüm Türkiye'nin başı sağolsun." ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz: Devletimiz ne isterse onlarlayız. Maddi, manevi... ne isterlerse yaparız. Unutmasınlar ki ülkemiz bu kalleşlikler karşısında tek yürek olur.Tribünde bir pankart vardı 'Bir ölürüz, bin doğarız' diye.Biz bir bütünüz.

''ÇOK ÜZÜNTÜLÜYÜZ''
Maçla alakalı bir şey konuşmak istemiyorum. Bugün çok çok üzüntülüyüz. Türkiye liglerindeki oyuncularla telefon trafiği yaşadık, hepsi çok üzgün. Haince, kalleşçe yapılan saldırıda Mehmetçiklerimiz şehit oldu. Ailelerin, bizim içimiz yandı.

Mustafa Pektemek: Üzgün bir atmosferde maça çıktık. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Ailelerinin ve Türkiye'nin başı sağolsun. İnşallah bir daha böyle acılar yaşamayız.

Tyler Boyd: Türk askerinin maruz kaldığı saldırı ve orada ölen askerler... Onlar ve aileleri için çok üzgünüz. Bugün onlar için oynadık. Bu galibiyet onlara armağan olsun.

Kevin Prince Boateng: Güzel galibiyet. Tebrikler takım! Ancak onun dışında aklımız şehit olan Türk askerlerinde! Türk askerleri için en derin taziyelerimi sunuyorum.