Ünlü İtalyan niş parfümlerinin yaratıcıları Tiziana Terenzi ve Paolo Terenzi, köklü hikayelere sahip üç markasını bir araya getiriyor. Terenzi Boutique’in dünyadaki ilk mağazası İstanbul’da açıldı. Mağazanın açılışı onuruna yapılan davette iş ve sanat dünyası bir araya geldi....

Terenzi Boutique dünyadaki ilk mağazasını İstanbul’da açtı. Terenzi Boutique, tamamen bağımsız sanatsal kokulara ve Paolo ve Tiziana Terenzi’nin yaratıcı dehasının eseri olan özel parfümlere adanmış bir parfüm evi Galataport İstanbul’da Paket Postanesi’nde misafirlerini ağırlamaya başladı. Mağazanın açılışı onuruna önceki gün yapılan davete, iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı. Konuklar mağazayı ve Terenzi Boutique’in birbirinden özel kokularını keşfetti.

Terenzi Boutique’in üç markasının; Tiziana Terenzi, V Canto ve Giardino Benessere’nin tüm dünyaya Dolce Vita ve Made in Italy vizyonunu anlatan mağaza, özel bir deneyim sunuyor. Dünyada eşi benzeri olmayan ve taklit edilemeyen ısmarlama terzilik kreasyonunun benzersizliğinin deneyimlenebildiği mağaza parfümeri sanatına ve İstanbul'a bir saygı duruşu niteliği taşıyor.

Parfüm seçilirken kişiye özel koku seçiminin yapılabildiği mağazada özel danışmanlar bu törene eşlik ediyor. Ruhlarını bir denizcinin ruhu olarak tanımlayan Terenzi Ailesi’ne göre ‘bu ruh, doğal ve yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak ve her ayrıntıya özen göstererek harikalar yaratırken bize rehberlik ediyor.’ Terenzi Boutique’in dünyadaki ilk mağazası Türkiye’de Te-Ha Kozmetik yatırımıyla birlikte hayata geçiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

terenziboutique   parfüm   davet   mağaza   tizianaterenzi   paoloterenzi    


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

terenziboutique   parfüm   davet   mağaza   tizianaterenzi   paoloterenzi