Fırat Çakır yeni kitabı Kaderle Randevu'da bunlar gibi pek çok soruya yanıt vermesinin yanı sıra bizlere değişim ve dönüşümün kapılarını açmamız için yol gösteriyor.

Fırat Çakır'ın yazdığı Kaderle Randevu Destek Yayınları'ndan çıktı.

 

Arka Kapak Yazısı:

 

İstediklerin olmayınca “Kader böyleymiş, Allah nasip etmedi...” gibi söylemler sarf etmek, önüne defalarca gelen kısmetleri ve fırsatları yok saymaktır. Bu tavır, Allah’ın cömertliğini ve zenginliğini gölgelemekten başka bir şey değildir.

Yaşadığımız hayat karmaşasında anın içinde gizlenmiş zenginlik ve güzellikleri kaçırıyoruz. Sen de anda kalmayıp yarın olma ihtimali olan şeyler üzerine odaklanır ve eline gelen fırsatları kaçırırsan bunun adı şanssızlık ya da kadersizlik olmaz.

Yaptığın ya da yapacağın tercihler kadar başarılı ya da başarısız, şanslı ya da şanssız olursun. Öyleyse ne yaptığını bilerek hareket etmek, doğru tercihlerde bulunmak, gelecek kaygısından arınmak seni güzel ve başarılı bir hayat inşa etmeye yöneltecektir. Bütün bunları bilip eski davranışları tekrarlamaya devam etmek de bir tercihtir; hayatını ve kaderini dönüştürecek yeni davranışlar sergilemek de.

Bu kitap bugüne kadar kaderin sandığın tercihleri nasıl dönüştüreceğinin yollarını göstermekle kalmayıp kaderinden bir randevu alarak yeni başlangıçların anlaşmasını da yaptıracak. Olmaz dediklerin olacak, bitmez dediklerin bitecek.

 

Eser Adı: Kaderle Randevu

Yazar Adı: Fırat Çakır

Yayınevi: Destek Yayınları

Türü: Kişisel Gelişim

Sayfa Sayısı: 240