MUŞ: “HER ŞEY ENERJİDİR. BEDENİMİZİ OLUŞTURAN ENERJİNİN, CANLI, HAREKETLİ VE AKIŞKAN OLMASI SAĞLIK VE MUTLULUĞUMUZU BELİRLER”

Rüveyda Muş kimdir? Öncelikle sizi biraz tanıyalım.

Kişisel gelişim üzerine uzun yıllar eğitim alarak, alternatif tıbba ve spiritüel hayata atıldım. Bu yönde hislerimin açıklığı bende heyecan uyandırdı. Eğitimlerde tanıştığım bir arkadaşım sayesinde ise kozmik enerjinin varlığını öğrendim. Kozmik enerji sayesinde uzun yıllar sıkıntısını çektiğim rahatsızlıktan da kurtulunca kozmik enerjiye merakım daha da arttı. Daha sonra başta kozmik enerji olmak üzere pek çok eğitim aldım. Seanslar sonrası danışanlarımda çok özel boyutta pozitif değişimler gördüm, yaşadım. Bu beni daha da motive etti. Böylelikle kozmik enerjinin en üst seviyesine kadar eğitim aldım. Halen başta kozmik enerji olmak üzere pek çok alanda öğrenci/danışanlarıma eğitim de dahil her türlü desteği veriyorum. Kozmik enerji sistemi kurucusu Dr. Vladimir Petrov’dur. Ben de onun öğrencisi Dimitry Voyevodin ve Nazlı Alimova’dan eğitim aldım. Şu anda bu terapilerin her birini kullanarak yakın-uzak fark etmeden dünyanın her yerindeki öğrenci ve danışanlarıma destek oluyorum. Özellikle pandemi döneminde böyle bir imkanın olması ise gerçekten çok büyük bir güzellik.

Kozmik Enerjiyle tanışma hikayenizin oldukça ilgi çekici olduğunu biliyoruz. Bu deneyiminizi okurlarımızla da paylaşabilir misiniz?

Uzun yıllar rahatsızlığıma tanı konulamamış biri olarak enerji terapisi, enerji tıbbı konularını araştırmalarım sayesinde bu alanın güzelliğine tanık oldum. Yaklaşık 20 yıl süren aniden güç kaybı ve bayılmalar yaşadım. Tedavi için pek çok yöntem denedim. Başta batı tıbbı olmak üzere her türlü yöntemi kullandım. Ama maalesef olumlu bir sonuca ulaşamadım. En son büyük bir kamu hastanesinde konusunda uzman doktorlar tarafından kalp pili takılması önerildi, hazırlıklar yapıldı fakat bu arada bu konuda uzman birisine tekrar danışma ihtiyacı duyduğumda bana tam rahatsızlandığınız anı anlatabilir misiniz dediğinde yine rahatsızlandım ve hocam işte tam da bu durum dedim. Yapılan test ve kontroller sonucu kesinlikle kalp pilinin çözüm olmayacağı söylendi. Bu arada kişisel gelişim üzerine eğitimler alıyordum. Böylece alternatif tıbba ve spritüel hayata atıldım. Bu eğitimlerin birinde bir arkadaşım bana rahatsızlığım konusunda yardımcı olabileceğini söyledi ve bana uzaktan kozmik enerji seansları yaptı. Bu seanslardan sonra rahatsızlığım azaldı ve çok şükür bitti. Bunu üzerine kozmik enerjiyi araştırıp eğitim aldım. Kozmik enerji eğitiminde en üst seviyeye ulaştım. 2 Daha sonra bu alanda beğendiğim diğer enerji ve terapi konularının da eğitimlerini aldım. Şu anda bu terapilerin her birini gerekli gördüğüm yerlerde kullanarak yakın uzak (örnek olarak: Amerika, Japonya, Avusturya vb.) fark etmeksizin danışanlarıma destek olarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Çok şükür güzel sonuçlar da alıyorum. İnsanların sıkıntısına Allah’ın izniyle çare olmak, onların rahatladığını, şifalandıklarını görmek, hissetmek benim için en büyük mutluluk.

Kozmik enerji alanında başarılarınızla adınızdan oldukça söz ettiriyorsunuz. Kozmik enerjiyi bir de sizden dinleyelim. Nedir kozmik enerji? İnsan bedenine, sağlığına, zihnine ve ruhuna ne tür etkileri oluyor? KOZMİK ENERİ NEDİR?

Bir Kadim uygarlık olan Mısırlıların binlerce yıl önce bilip uyguladığı, 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te hakkında bilgi sahibi oldukları; Günümüzde ise uzun araştırmalardan sonra 1983’te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya’da Akademisi kurulan, temizleme, şifalandırma, koruma ve bilgi üzerine kullanılan bir enerji yöntemidir. Kozmik enerji, uygulanan ve uygulayıcısı olan kişilere hızlı bilgi vermek, zihinsel ve evrimsel gelişimi hızla sağlayabilmek, ruh, beden ve zihin temizliği ile vücudun enerji merkezi olan çakraları dengelemek, tüm negatiflerden temizlemek kozmik enerjinin en önemli özelliklerindendir. Üç gün gibi kısa bir sürede bir insanı kendi hayatında ve çevresinde bir farkındalık yaratacak, yapabilmeye katkı sağlamak kozmik enerjinin vazgeçilmezliğini ortaya koymaktadır. Bu yöntem üzerine yapılan bilimsel araştırmalar yıllarca fizik, kimya, biyoloji, psikoloji ve evrenin yasalarından elde edilen bilgiler temelinde yürütülmüştür. Bu araştırmaların da katkısıyla yıllar içinde gelişimi ile bugün geldiği noktada kozmik enerji, son dönem pozitif bilimlerden teorik araştırmacılar tarafından da desteklenen bir uygulamadır. Zaman içinde genelleştirilmiş enerji ve bilgi teknolojileri alanından deneyimlerle de geliştirilen pratik uygulamalar halini almıştır. Kozmik enerji her gün hızla gelişen, bilimsel bilgi ile mükemmelleştirilen, gelişmekte olan bir uygulamadır.

Başlamasının hemen ardından, bu yöntem, öncelikli olarak sebeplerin enerji doğasına ve farklı düzeylerdeki etkilerine, rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sürükleyen, odaklanarak onların temizlenmesini amaçlayarak bilimsel bir temelde yapılandırıldı, geliştirildi ve uygulandı. 3 KOZMİK ENERJİ metodu ile enerji şifası, fiziksel bedenin şifalanması ile birlikte duygusal, zihinsel, ruhsal ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök inançların sebeplerinin de atılmasını, temizlenmesini sağlar.

KOZMİK ENERJİ’ nin en güçlü araçlarından birisi, onun teşhisi; bütünsel bir teşhis sistemidir, sadece fiziksel bedenin anatomisine değil insan enerji bedenlerinin yapısına ve aura alanlarının ve çakra merkezlerinin çalışmasına, temizlenmesine ve dengelenmesine de dayanır. Kozmik enerji şifacısı; kişinin aura bilgi alanları ve merkezleri aracılığıyla terapi alan kişinin enerji bedenindeki deformasyonları ve negatif enerji programlarını, çakra ve organlardaki blokajları belirleyebilir. Yani; Kozmik enerji yöntemi ile terapiye gelen kişinin sadece fiziksel sağlık kazanması değil, ortaya çıkabilecek gelecek problemlerin olasılığı da büyük ölçüde azaltılır. İnsanın bedeniyle, zihniyle, duygularıyla ve ruhuyla bir bütün enerji küresi olduğu unutulmamalıdır. Her şey enerjidir. Bedenimizi oluşturan enerjinin, canlı, hareketli ve akışkan olması sağlık ve mutluluğumuzu belirler. Zihinsel, ruhsal ve fiziksel sorunlarımızın altında yatan esas neden zayıflamış, bloke olmuş ve tıkanarak hareket edemez hale gelen enerjilerimizdir. Enerjinizi yeniden dengeleyerek, güçlendirerek, akışını sağlayarak yeniden fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınıza kavuşabilirsiniz. KOZMİK terapist; Antenleri ile kişinin terapiye gelmeden önceki ve geldikten sonraki durumundaki farklılıkları, enerji seviyelerini ölçümleyip tayin edebilir.

KOZMİK ENERJİ frekansları sadece enerji teşhisleri için kullanılmaz, ayrıca enerji temizlemek, enerji şifalandırması, kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için de kullanıldığı gibi kişisel ve profesyonel kullanımdaki bitkiler, hayvanlar, nesneler, yiyecekler, su, yeraltı ve yer üstü alanlar, ormanlık alanlar vb. gibi durumlar için de kullanılır. Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı bir enerji sistemi olmuştur. Zamanımızda kozmik enerji ile yapılan tedavi yöntemlerinin sonuçları Rusya’da son derece gelişmiş tıbbi klinikler tarafından kabul edilip uygulanmaktadır. Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini almaz onu tamamlayıcı niteliktedir. Bir Tıp doktorunun yerini tutamaz. Destekleyici olarak kullanılan bir şifa yöntemidir.

Çakraların vücudumuzun enerji merkezi olduğunu söylüyorsunuz. Çakralarla ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz? Ayrıca vücudumuzdaki hormonal bezler, meridyenler, enerji beden katmanları nelerdir?

Çakra, Hint Felsefesi ve bazı ilgili Asya kültürlerinde, insan vücudunda bulunan metafiziksel ve/veya biyofiziksel enerjinin bağlantı noktası olarak düşünülmüştür. Chakra Sanskritçede tekerlek anlamına gelmektedir. İnsanda bulunan bu enerji merkezleri girdap şeklinde dönen enerji alanından oluştuğu için onlara bu isim verilmiştir. Çakraların dengede olması demek vücudumuzun azami enerji alması, organların verimli çalışması demektir.

7. - Taç {Bilinçlilik, ruhsal farkındalık }

6. - Üçüncü göz {Sezgisellik, iç görü}

5. - Boğaz {Kendini ifade etme}

4. - Kalp {Sevgi}

3. - Solar pleksus

2. - Sakral {Öz-saygı, İlişkiler}

1. - Kök {Hayatta kalma, doğurganlık}

5 Çakralar vücudumuzun enerji sisteminin temel parçalarıdır.

• Herbiri vücudumuzdaki belirli bölümlere ve sistemlere bağlıdır.

• Kültürden kültüre değişen isimleri vardır.

 • Her birinin rengi farklıdır.

• Çevreyle enerji alışverişimizi sağlar.

• Onlar düşünceleri daha konuşulmadan önce ve duyguların enerjisini vücudumuza taşır.

 • Onlar auranın içinde fiziksel bedene doğrudur.

 • Eğer çakralar sağlıklı dengeli ve açıksa vücutta bağlı bulunduğu bölümler de sağlıklıdır ve kozmik enerjiyi alır.

• Eğer çakralar bloke olmuş ve zarar görmüş ise vücutta bağlı bulunduğu bölümler bundan etkilenir, enerjiyi alamazlar.

• Vücudumuzda kendine ait fonksiyonları olan yüzlerce küçük çakra vardır.

• Yedi temel çakra omurilik ve merkezi sinir sistemi üzerinde beyine doğru yerleşmiştir.

 • Her çakrayla ilişkili bir hormonal bez vardır. Her çakranın vücuda enerji verme ve canlandırma fonksiyonu vardır.

 • Enerji çakradan girip enerji kanallarına geçer ve oradan da fiziksel sinir sistemine aktarılır.

 • Sinir sistemi de enerjiyi hormonal sisteme aktarır. Hormonal sistem de çeşitli hormonları kullanarak enerjiyi kan dolaşım sistemine aktarır.

• Kan dolaşım sistemi de enerjiyi vücudumuzdaki her hücreye taşır. Meridyenler

 ▪ Yaşam enerjisinin aktığı gözle görülmeyen enerji hatlarıdır. (Enerji bedeninin damarları şeklinde düşünülebilir)

 ▪ Her meridyen farklı bir organ ya da organ sistemine karşılık gelir.

▪ Vücudumuz çeşitli organ ve organ sistemlerinden geçen bu meridyenlerle haritalandırılmıştır. ▪ Akupunktur meridyen teorisine dayanır.

▪ Bu teoriye göre yaşam enerjisi ve kan dolaşımı bu meridyen kanalları boyunca dağılım göstermektedir.

 ▪ Vücuttaki belirli noktalar iğneler aracılığıyla uyarıldığında yaşam enerjisi akmaya başlar ve hastalıklar tedavi edilir.

▪ Meridyenler yaşam enerjisini vücudumuz boyunca taşıyan kanallardır.

 ▪ Akupunktur noktaları ve küçük çakralar meridyenlerin üzerindedir.

 ▪ Temel meridyenler uzunlamasına vücudumuz boyunca enerjiyi yönlendirir.

▪ Vücudumuzun temel organlarıyla bağlantılıdır

▪ Hormonal sistemle etkileşim halindedir

▪ Yatay meridyenler daha küçüktür

▪ Yaşam enerjisi tüm vücuda taşınır.

 ▪ Meridyenler organ sistemlerinin gelişimi ve idamesi için gerekli olan enerji ağlarıdır.

▪ Merdiyenlerdeki enerji paternindeki bir bozukluk organ sistemlerindeki hastalıkların başlamasına neden olur.

▪ Düşük voltajlı paralel elektrik devreleridir.

▪ Evrensel enerjinin iletimini sağlarlar

 ▪ Vücudun tüm organlarına ve hücrelerine nüfuz ederler.

▪ Endokrin sistemle etkileşirler. Enerji Bedenler ve Çakra merkezlerinin Dengesizlik ve Denge hali 7 Kozmik enerji aslında insanın terapilerle meditasyonlarla kendini iyileştirme süreci.

 

Kozmik enerji aslında insanın terapilerle meditasyonlarla kendini
iyileştirme süreci. Siz bu süreçte danışanlarınızın yanında profesyonel olarak desteğinizi sürdürüyorsunuz. Bu çalışmalar ticari bir kaygıdan ziyade danışanlarınızla bağ kurmayı gerektiriyor. Bu bağı ve güveni onlara nasıl sağlıyorsunuz?

Burada en temel hareket tarzı güvenirlik, samimiyet ve söylenen her şeyin doğru olması esasına dayanır. Özellikle önceki danışanlarınızın tavsiye ve referansları da bu konuda çok önemli. Kendi sıkıntısından kurtulan, rahatlayan insanlar bunu başkalarına çok içtenlikle tavsiye etmektedirler. Ayrıca danışanlarınızla kurulan samimi görüşmeler de başarıyı perçinlemektedir.

Spiritüalizmin hemen hemen her alanına hakim olduğunuzu görüyorum. Bir çok alanda terapiler veriyorsunuz. Bize bunlardan biraz bahseder misiniz? Ayrıca hepsine yetişmeniz zor olmuyor mu?

Pek çok farklı eğitim almak, uygulamak başta zor gibi gözükse de aslında çok büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Temelde kozmik enerji olmakla birlikte terapide ihtiyaç halinde diğer yöntemleri de kullanabilmem çok güzel sonuçlar vermektir. Örneğin kozmik enerji uygularken bilinçaltındaki bir hissi tetha healing ile düzeltebilmektesiniz, veya postür, omurga bozukluğu olan 8 birisine dorn metot uygularken kozmik kanalları açarak hem daha iyi şifalanmasına, hem de ondan çıkabilecek negatifliklerin zararını önleyebilmektesiniz. Ayrıca radyestezi ile bütün bunları ölçümleyip kontrol edebilmektesiniz.

Dünya Sağlık Örgütü’nün de tamamlayıcı tıp olarak kabul ettiği kozmik enerji terapilerinde danışanlarınız hangi süreçlerden geçiyor. Terapi sonrasında aldığınız geri dönüşler nasıl?

Öncelikle danışanlarımızın genel durumunu kontrol ediyoruz. Tespitlerimizi onlarla paylaşıyoruz. Dünya Sağlık Örgütünün önerisi ilk kurda 12 seanstır. Genellikle çok kronik ve uzun yıllar devam eden bir sıkıntı olmadıkça bu yeterli olmaktadır. Kozmik enerji seansı yaklaşık 40-50 dakika sürer. Danışan seans boyunca gözleri kapalı olarak ayakta bekler. Ayakta bekleyemeyecek hastaların oturması uygundur. Seans tek kişiyle olabileceği gibi birkaç kişiyle birlikte de yapılabilir. Seansların düzenli olarak (her gün veya gün aşırı) alınması büyük önem taşır. Farklı amaçlarla yapılabilen seansların süre ve miktarları değişiklik gösterebilir. Seans süresince terapist, danışanın bedeninde veya aurasında bulunan çeşitli noktalara yani organlara veya çakralara frekanslarla enerji vererek kanallık eder. Geri dönüşler bizim için çok önemlidir. Kişiler bu seanslardan istifade edeceklerine gerçekten inanırlarsa olumlu sonuç çok daha çabuk gelmektedir. Bizler bir enerji sarmalıyız, neye inanırsak, neyi konuşup düşünürsek onu hayatımıza çeker ve yaşarız. Unutmamalıyız ki olumlu düşünceler çevremizde güller açtırırken olumsuz düşünce, söz, duygu ve hareket ise baharı kışa çevirebilir. Bedenimizdeki hücrelerimiz birbiriyle iletişim ve haberleşme halindedir. Hatta bütün canlıların hücreleri haberleşmektedir. Dolayısıyla bunun için ağzımızdan çıkan sözler lütfen olumlu ve güzel sözler olsun ki sonuçları da güzel olsun diyoruz.

Kozmik enerji eğitimi ve inisiye(uyumlama) genel olarak nasıl yapılmaktadır? KOZMİK ENERJİ/COSMİC ENERGY HEALİNG/ EĞİTİMİ NASIL UYGULANIR?

1. Öncelikle kozmik enerji terapist adayının bu eğitimi alacak şekilde ruh, zihin ve beden olarak hazır olması için 12-13 seanslık terapi yapılır. Terapist adayı hazır olunca diğer aşamaya geçilir.

2. Bu aşamada kozmik enerjinin temeli olan bilgiler verilir ve burada bulunan 42 kanaldan ilk üç kanalın uyumlaması (inisiye) yapılır. Eğitimde kullanılacak kitap ve anten verilir.

3. Kozmik enerji temeli olan kanallardan kalan 39 kanaldan istenilen kanallar terapiste gerekli yönlendirmeler yapılarak inisiye edilir. Yaklaşık on civarında kanal alındıktan sonra uyumlanma ve güçlenme süreci tamamlanınca terapist bir aylık süre sonunda seanslara başlayabilir.

 4. Yeterince seans yapıldıktan sonra terapistin hazır olması halinde master olması için uyumlama yapılır.

5. Masterlik uyumlaması sonrası terapist seanslarına devam eder ve bu arada megisterlik için hazırlanır.

6. Terapist hazır olduğunda megisterlik frekansları/kanalları blok olarak inisiye edilir (25 Kanal blok olarak),

7. Megisterlikte yeterince güçlenince artık terapist kendisi de eğitim verebilir.

8. Zorasterlik uyumlaması (11 Kanal blok olarak),

 9. 4. Blok uyumlaması (34 Kanal blok olarak),

10. Hutta blok uyumlaması (215 Kanal blok olarak),

11. Sinerji uyumlaması (10 Kanal blok olarak),

Sonuç olarak istek azim ve gayret olunca bu süreçlerin hızlıca aşılması mümkündür.

Terapiste her türlü eğitim dokümanı ve sosyal medya haberleşme programları üzerinden birebir destek sağlanır. İnsanların size daha rahat ulaşabilmesi ve karar verebilmesi için aldığınız eğitimler ve sosyal medya bilgileriniz nelerdir?

10 ÇALIŞTIĞIM ENERJİ ALANLARI / ALDIĞIM EĞİTİMLER

1.     Kozmik enerji En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir. Ruh, beden ve zihin üçlemesine yönelik çalışan ve dünya sağlık örgütünün onayladığı bir enerji sistemidir.

➢ Kozmik Enerji Temel Eğitimi (42 Kanal)

 ➢ Masterlik uyumlaması

 ➢ Megisterlik Eğitimi (25 Kanal)

➢ Zorasterlik Eğitimi (11 Kanal),

➢ 4. Blok Eğitimi (34 Kanal),

➢ Hutta Blok Eğitimi (215 Kanal),

➢ Sinerji Eğitimi (10 Seviye) 2. Theta healing

 ➢ THETAHEALING® BASIC DNA BİRİNCİ SEVİYE SEMİNERİ

➢ THETAHEALING® ADVANCED DNA İLERİ SEVİYE SEMİNERİ

➢ THETAHEALING® INTUITIVE ANATOMY SEZGİSEL ANATOMİ SEMİNERİ ➢ THETAHEALING® DIG DEEPER DERİN KAZMA SEMİNERİ

➢ THETAHEALING® GAME OF LIFE YAŞAM OYUNU SEMİNERİ

➢ THETAHEALING® RHYTHM İDEAL KİLO SEMİNERİ

➢ THETAHEALING® HORMONE SYMPHONY

Bizler, içimizde hangi duygular varsa onları bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu bir duygu veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular olabilir. Zihnimiz olumlu, olumsuz duygu arasındaki farkı bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir olgu olarak algılar, kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz 11 benzer olayları ve kişileri getirir.

Adını TETA beyin dalgasından alan, THETAHEALING® Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendisini kanserden iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde, Vianna THETAHEALING® tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir teknik haline getirmiştir.

Beynimizin yaydığı aşağıda listelenen frekanslar vardır:

alfa (8–12 hz), beta (13–30 hz), theta (4–8 hz) ve deltadır (0.1–4 hz) 3. NLP Teknikleri ile Hızlı Algılama Eğitimi

4. Deeksha Eğitimi

 Oldukça yüksek titreşime sahip Deeksha enerjisi; beyin, omurilik, çakralar ve DNA üzerinde çalışarak, çakraların çiçeklenmesini ve beyinsel aktivitelerin ön loplara kaymasını sağlar. Zihin ve bilinçaltı temizliği sağlar.

Kişinin beyni birlik alanına uyumlanarak zihninin yaratmış olduğu ayrılık illüzyonundan özgürleşir.

5. Radyestezi/Alistezi Eğitimi

Radyestezi, maddelerin yaydıkları ışınımların veya enerji alanlarının herhangi bir cihaz olmaksızın algılanması yoluyla bunların yerleri, durumları veya çeşitli özellikleri hakkında bilgi verme yeteneğidir.

Ali’stezi yöntemi Radyestezi tekniklerini kullanarak, bir sarkaç ile soru ve cevap şeklinde doğduğunuz günden bugüne hayatınızda etken olan ve çözdüğünüzü sandığınız ve bir türlü çözemediğiniz sorunların kökenine inerek gerçek sebepleri bulmaktır.

6. Kadim Nefes Koçluğu, Terapisi,

Maalesef doğru nefes almayı bilmiyoruz. Haydan gelip Hu ya giden nefes köprüsü ile sen evrene, evren de sana bağlanıyor ve en temel düzeyde sen nefesle yaşıyorsun ve bunun farkında olmalısın.

Nefesin derinse ve doğru kas sistemi çalışıyorsa o zaman dışarı bağlı 12 değilsin ve yaşıyorsun.

Eğer nefes kapasiteni artırmıyor ve doğru nefes alıp vermiyorsan varoluşla arandaki köprü yıkılır ve her türlü hastalığın kaynağı olursun. Nefes varlığını yenileyen, yapılandıran ve seni varlığının öz gücü ile buluşturan bir iksir, bir sır.

Mutluluk ferah ve bilgelik yolu nefesten geçiyor.

Kadim Nefes uygulamaları ve seansları başarının, mutluluk, güzellik ve sağlık ilişki ve şifanın kapısını aralıyor.

7. Dorn Metodu ile Postür Bozukluğunu Düzeltme, bel ve omur ağrısı giderme

Bu metotla vücudumuzun postür bozukluğunu düzeltme, bel ve omur ağrısı giderme mümkün olmaktadır.

Birçok insan hayatlarının bir yerlerinde akut siyatik veya bel ağrısından şikayetçi olmuşlardır. Bu insanlardan Almanya yaşayan çiftçi ve değirmen sahibi Dieter Dorn’a yolu düşenler, basit ancak etkili el hareketleri ile problemlerinin çok kısa sürede yok olduğunu ve büyük bir çoğunluğunda tekrarlanmadığına şahit olmuşlardır.

Dieter Dorn, Dorn Terapi’nin mucidi ve otuz seneden uzun süredir de uygulayıcısı olmuştur. Yüzlerce öğrencisini yetiştirmiş ve onlar da Dieter Dorn kadar başarılı olmuşlardır.

Dorn Method bugün Almanya başta olmak üzere, tüm dünyada uygulanmakta ve çok büyük bir hızla yayılmaktadır.

8. Refik Korkmaz Bilinçaltı Dili ve Mucizeler Eğitimi

Bilinçaltı Dili ve Mucize Ötesi enerjisiyle birçok sağlık problemini şifalandırabilirsiniz. Bu yöntemleri dilediği takdirde istisnasız herkes öğrenebilir.

İşitme ve görme bozuklukları, tikler, takıntılar, kadın hastalıkları, hamilelik, 13 menopoz, cilt problemleri, hiperaktivite, prostat, skolyoz, bel fıtığı, obezite ve estetik gibi birçok alanda şifalandırma yapabileceğiniz bu sistem ile bugüne kadar binlerce insan çok kısa sürede hastalıklarından kurtuldu. Birçoğu ise anında şifa buldu.

9. Silva Metodu Eğitimi Sizi kendi yaşamınızın üstadı yapmayı amaçlar. Temellerini meditasyon ve hipnoz tekniklerinden alır. Sizi kendi içsel rehberiniz ile tanıştırır, günlük yaşam sorunlarınızı çözmenize, zihninizi yönetmenize aracı olur. Silva Metodu bunu nasıl yapar derseniz, beyin frekanslarını kullanmayı öğreterek yapar. Silva’da alfa ve teta frekanslarını kullanarak sorun çözmenin ötesinde zihninizi yönetmeyi, yönlendirmeyi öğrenirsiniz. Siz Silva’da beyninizi bu frekanslarda işlevsel hale getirirsiniz.

10. Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu Eğitimi

➢ Yaşam Koçluğu Egitimi

 ➢ Life Coach Certification

➢ Kişisel Gelişim Danışmanlığı

➢ Temel Psikoloji Eğitimi

11. ReSetting A'dan Z'ye Hastalıklar Eğitimi

12. Düşünce Gücü ve Şifa Yeteneklerini Geliştirme Eğitimi

13. Çakra Dengeleme, Okuma, Enerji Seviyeleri Tespiti Dengelenmesi

14. Mizaç Eğitimi

 15. Temel Hipnoz Eğitimi

16. NeuroDesign Eğitimi

17. NONA Bilinçaltı Terapisi

18. Numeroloji Eğitimi

Sosyal medya hesaplarım:

 www.ruveydamus.com

ruveydamus65@gmail.com 

www.instagram.com/ruveyda_kozmikenerji_

https://www.facebook.com/kozmik-enerji-144876719443761/

https://youtube.com/channel/UCsqC2WXE-YWoUxEBD-3CBJg

https://twitter.com/MusRuveyda

Son olarak kozmik enerjiyle ilgilenen insanlara, sizden danışmanlık almak isteyenlere bizim aracılığımızla ne söylemek istersiniz?

Malum çağımız enerji çağı ve her şey enerji dolu ve hareket halindedir. Durağan gözüken cisimlerde ( cansız bir taş parçasında olduğu gibi) bile muazzam bir hareket vardır. Bisiklet sürecekseniz duramazsınız hareket etmeniz gerekir. Hal böyle olunca kozmik enerji çağımızın terapi sistemidir. Uzun bir yol olmakla birlikte çok güzel sonuçlar alınmakta ve insanlar ruh, zihin ve beden olarak dengeye gelmektedirler. Her işte olduğu gibi burada da iyi bir eğitmenin eğitiminden geçmek ve onun gözetiminde devam etmek çok önemlidir. Ayrıca bütün enerji sistemlerinin tıp doktorlarının yaptığı tedavi yerine geçmeyeceğini bilerek hareket etmeliyiz. Şu uyarı ile söyleşimizi tamamlayalım. İşbu Blog içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her tür hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.

Yardımcı Editör: Cansel YILDIZ