Eski Damat Adayı İbrahim'den Çarpıcı Açıklamalar
Katıldığı evlilik programıyla tanınan İbrahim Çağrı Ünal, 3 yıl aradan sonra suskunluğunu bozdu. Kendisini uzun süredir gündemde ve ekranda görmediğimiz damat adayı; '' Haber değeri taşımayan olaylarla boş gündemler yaratmak bana göre değil. Bu yüzden uzun süredir ekran karşısında değilim.'' dedi
Eski damat adayı izlenilen izdivaç programlarının içeriğinin kurgu olduğunu bunun bir parçası olarak yıllarca orada olma serüvenini şöyle dile getirdi: '' Biz orada sayılı kişilerin kanalın verdiği direktifler doğrultusunda ekrana taşıdığımız olaylarla gündemi belirliyorduk yani amaç reytingti bunu izleyen herkes biliyor ve görüyordu ancak oradaki sayılı kişiler adaylar dan bahsediyorum sonuçta en çok izlenilen programda bir anda popüler olup seyirci kitlesine ulaştıkları için orada kalmayı tercih etti. Ben çoğu zaman ayrılmak için girişimlerde bulundum. Ancak bu tatlı dünya benimde hedeflerime gitmeme yardımcı olduğu için kalmak en mantıklı olan hareketti ve sağolsun seyirci oradaki birçok saçmalığa rağmen beni severek destek verdi.''
Son zamanlar da gündemden düşmeyen evlilik programlarıyla tanınan isimlerede göndermeler yapan eski damat adayı ''şuanda bile sayılı haber sitelerinde adı geçen gereksizce gündemi meşgul eden amaçsız haberlere konu olan isimler zamanında programda ne deniyorsa yapan ve programın adeta çalışanı gibi davranan kişilerin boş amaçlar uğruna kendilerini gündem yapmasına anlam veremiyorum.Bu isimler program bittikten sonra ne işler yaptılar da gündem oldular türkiyede saçını açıp kapatan yada dans edip kendini beğendirmeye çalışan çok insan varken kime ne bunlardan,bu isimlerin topluma ne yararı ne faydası var.Amaçları gündemde kalıp sosyal medya hesaplarını güncel tutmaktır.'' ifadelerini kullandı.
Peki İbrahim şimdi napıyor*
Adını sıkça duymadığımız adeta kendini unutturduğunu düşündüğümüz İbrahim, ekrandan uzak kadığı 3 yılda neler yaptığını anlattı: ''Çocukluk hayalim olan oyunculuk için eğitimler aldım. İzleyenlerimin karşısına daha donanımlı çıkabilmek için bu süreci elimden geldiğince iyi değerlendirmeye çalıştım. Ve aynı hayalleri taşıyan insanların ellerinden tutabilmek ve hayallerine kavuşturmak için bir yer açtım.
Eski damat adayı yapımcılığını ve sunucuğunu üstlendiği bir Tv programı ile ekranlara geri döneceğini müjdeledi.
Ayrıca yakın zamanda gerçekleşen Elazığ ve Malatya depremi için malesefki depremden dolayı yaşanan üzücü olaydan üzüntüsünü dile getiren damat adayı ''milletimizin başı sağolsun yaralılara acil şifalar dilerim.Yaşanan olay tabiki üzücü ancak birlik beraberlik ile üstesinden Allah'ın izni ile gelebiliriz.'' ifadelerini kullandı.