baskentpostasi @ gmail.com

BİZ: Türkiye’nin geleceği/bekası için mücadelemizi AK Parti ile başlatmadık! AK Parti’nin yakın tarihimizdeki misyonu/vizyonu 20 yıllık bir süreçtir! 20 yıl ötesi de olabilir! Bizim mücadelemiz 42 yıl önce başladı. Yani, 1980 askeri darbesi ile… Devletin bekası/geleceği/istikbali ne kadar siyasi partilerle, sivil toplum kuruluşları ve milletin bilinci dirayetiyle olsa da mutlaka ve mutlaka derinlerde de mücadele verilmesi gerekiyordu! İşte BİZ,  42 yıldır derinlerde mücadele vererek bugünlere geldik.

Bu DAVA, bu MÜCADELE, bu YOL; kutlu bir dava, kutlu bir mücadele, kutlu bir yoldur.  İ‘LÂ-yi KELİMETULLAH davasıdır, mücadelesidir, yoludur. Sadece dünyadaki Türklerin ve Müslümanların KURTULUŞ davası/mücadelesi/yolu değil aynı zamanda bütün insanlığın KURTULUŞ davası/mücadelesi ve yoludur. Sadece 1000 yıllık bir dava/mücadele/yol değil insanın (ki insanlığın!) yaratılışı ile başlayan bir dava/mücadele ve yoldur. Hz. Adem(a.s) ile başladı ve son Peygamber  Hz. Muhammed(s.a.v) ile devam etti ve hala da devam ediyor. Bu davanın, bu mücadelenin, bu yolun bayraktarlığını/sancaktarlığını 1000 yıldır Türkler yapmıştır. Bu bayrak ve bu sancak hala Türklerin elindedir. Ki şu anda Türkiye’nin elindedir.

Bu davanın, bu mücadelenin ve kutlu yolun 42 yıl öncesi de vardı! Hatta 50 yıl, 100 yıl, 1000 yıl… Bu bayrak, bu sancak, bu kutlu GÖREV 1000 yıldır elden ele geçerek bugünlere geldi. Bu bayrağın, bu sancağın, bu kutlu görevin, bu EMANETİN Türklerde olduğunu yıllardır yazıyoruz. Bu çilekeş ve zor yolda merhum Menderes’i ve Özal’ı bir hatırlayalım! Onların önünü kestiler!.. Sonra merhum Erbakan ve Türkeş’e de müsaade etmediler!.. Fakat şu andaki CUmhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan'ın önünü kesemediler! AK Parti ve MHP bünyesinde milletin birlikteliği/kaynaşması ve dayanışması Türkiye’nin geleceği/bekası için bir UMUT olmuştu! Bu UMUT son 20 yıl içinde yeşermiş ve meyvesini vermişti. Fakat Türkiye olarak (AK Parti ve MHP ki Cumhur İttifak’ı) şu an 20 yıllık yakın tarihinin en zorlu sürecine girmiştir. Yolun sonuna gelinmiştir! 2023 yılı Devlet ve Millet olarak en ZOR yıl!.. Ya DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE!..

BİZ devletin ve milletin başına gelebilecek tehlikeleri öncesinden görebiliyoruz! Basiretimiz, ferasetimiz ve istihbaratımız sayesinde tüm tehlikelerin farkındayız! O yüzden yazılarımızda, yüz-yüze görüşmelerimizde, seminer ve konferanslarımızda sürekli/defalarca devlet erkanını ve milletin öncü liderlerini bıkıp-usanmadan UYARIYORUZ. Daha önce Ergenekon Operasyonları ve FETÖ konusunda uyardığımız gibi… Sizler de çok hatırlarsanız CHP, MHP ve AK Parti’nin başına gelebilecek tehlikeleri 3 ay öncesinden uyarmıştık. Bize inanmamışlardı. Gülüp-geçmişlerdi… Sonu ne oldu?! İddialarımız aynen gerçekleşti. Ve aylarca bizimle görüşmek istediler! Tabi iş-işten geçtikten sonra…

Ve devlet erkanını, hükümeti/iktidarı (AK Parti ve MHP’yi ki Cumhur İttifakı’nı) 2023 seçimlerine 8 ay kala yeniden UYARIYORUZ!.. Artık devlet ve millet olarak, AK Parti ve MHP olarak, Cumhur İttifakı olarak tekrar tekrar uyarılarımızı devam ettiriyoruz. Gaflet ve dalalet zamanı değil! Uyanık olma zamanı! Her an her saniye tetikte olma zamanı! TEHLİKE çok büyük!.. TEHLİKE yolda! TEHLİKE her an kapımızda! Türkiye’ye hem içerden hem de dışardan her türlü yolla SALDIRACAKLAR!..  Bu sefer akla-hayale gelmedik her yoldan saldıracaklar… O yüzden kibri/gururu, iktidarda olma rahatlığını, güçlü olma psikolojisini bırakma zamanı…

BİZ tüm uyarılarımızı sadece YAZARAK değil, devletin en üst makamları/mercileri ile görüşerek de yapıyoruz. Devlet erkanından tek ricamız bu sefer BİZİ ciddiye alsınlar! Gerçekleri görün! Aklınızı başınıza toplayın! Feraset ve dalaletten bir an önce kurtulun! Devlet ve Millet olarak bütün dikkatinizi olması muhtemel TEHLİKELERE verin! 2023 seçimleri kaybedildiği takdirde  önce AK Parti sonra TÜRKİYE paramparça olacak! 20 yıllık emekler/hizmetler boşa gidecek. Olan Türkiye'ye olacak... Türkiye tekrar ESKİ TÜRKİYE olacak!..